WIGILIA "RÓŻY KUTNO 2007"

W sobotę 16.12.2017r. o godz. 16.00 młodzi piłkarze "RÓŻY KUTNO 2007" spotkali się na Woźniakowie na wspólnym opłatku. Przy okazji podsumowaliśmy minioną rundę jesienną sezonu 2017/2018 i powspominaliśmy miłe chwile wraz rodzicami i władzami naszego klubu podczas wspólnego poczęstunku

W imieniu Naszego Zarządu "SL SALOS RÓŻA KUTNO" wszystkim zawodnikom drużyny "RÓŻA KUTNO 2007", sponsorom,działaczom,mieszkańcom miasta Kutna i okolic,wszystkim wiernym kibicom,oraz sympatykom naszego klubu,pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu,radości i ciepłej rodzinnej atmosferze wypełnionej melodią staropolskich kolęd a także wystrzałowego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku 2018.

Dziękujemy i zapraszamy do "Galerii Zdjęć"

Powiązana galeria: