SIÓDMA WYGRANA "RÓŻY KUTNO 2007"

W sobotę 5.11.2016r. o godz.11:00 odbył się w Łodzi mecz IX kolejki łódzkiej ligi "E2 Orlik grupa 2". Tym razem "Róża Kutno 2007" grała na wyjeździe z groźnym przeciwnikiem "UKS SMS II Łódź". Kibice przybyli na to spotkanie spodziewali się zaciętej walki o każdy centymetr boiska.I tak dokładnie było. "Róża" w końcowym wyniku strzeliła 14 bramek i ani jednej nie straciła. Młodzi piłkarze obu drużyn dostarczyli swoim kibicom wielu niezapomnianych wrażeń.Spotkanie przez całe 60 minut stało na bardzo wysokim poziomie,trzymające cały czas w napięciu,pełne szybkich i zaciętych po obu stronach akcji.Tak więc mecz IX kolejki z "UKS SMS II Łódź" kończymy wynikiem 0:14 dla gości. Po tym spotkaniu doliczamy drużynie "RÓŻA KUTNO 2007" kolejne 3 pkt. i z ogólnym dorobkiem 22 pkt strzeżemy drugiego miejsca w tabeli ligowej. Dziękujemy młodym piłkarzom obu drużyn za emocje i fantastyczne widowisko. Pozdrawiamy i Zapraszamy do "Galerii zdjęć"

Powiązana galeria: