WYGRANA WALKA O 3 PKT. Sl Salos "RÓŻY KUTNO 2007"

W sobotę  4.05.2019r. Sl Salos "RÓŻA KUTNO 2007" rozegrała spotkanie 11 kolejki w łódzkiej lidze "D2 młodzik gr.4" z czwartą w tabeli " UKS Bzurą Ozorków".Spotkanie udało nam się wygrać 2:0 za co należą się ogromne brawa i uznanie dla CAŁEJ DRUŻYNY "RÓŻY KUTNO 2007". Do meczu przystąpiliśmy bez dwóch podstawowych napastników, jak by tego było mało w drugiej połowie meczu mnożyły się faule, które w rezultacie wyeliminowały jednego z naszych podstawowych obrońców, który złamał rękę. Mimo trudnej sytuacji i walki o każdy centymetr na boisku mlodzi piłkarze "RÓŻY KUTNO 2007" nie dali za wygraną i wyszarpneli zwycięskie 3 punkty. Serdecznie gratulujemy całej ekipie z Kutna wygranej i utrzymania 1 miejsca w tabeli.