"SL SALOS RÓŻA KUTNO 2007" LIDEREM TABELI

W sobotę 13.10.2018r. o godz.12.00 odbył się w Kutnie mecz 5 kolejki w łódzkiej lidze "D2 Młodzik Grupa 4" pomiędzy "SL SALOS RÓŻA KUTNO 2007" a "MKS Górnik 1956". Jak przystało na drużyny z pierwszych miejsc w tabeli, można było spodziewać się niesamowitego widowiska. I tak dokładnie było. "Róża" strzeliła bramkę kontaktową już w pierwszych minutach meczu i kontrolowała sytucję na boisku w większości pierwszej połowy. Druga połowa stała się już bardziej wyrównana,co pozwoliło na śmielsze ataki na obie bramki. Mimo intensywnych ataków z obu stron wynik już się nie zmienił i ostatecznie pokonujemy "MKS GÓRNIK 1956" 1:0 co pozwoliło nam przejąć "Fotel Lidera" z 15 punktami na koncie i kompletem wygranych meczy do tej pory w tym sezonie. Młodzi piłkarze dostarczyli swoim kibicom wielu niezapomnianych wrażeń. Spotkanie przez całe 60 minut stało na bardzo wysokim poziomie, trzymającym cały czas w napięciu, pełnym szybkich i zaciętych po obu stronach akcji. Dziękujemy młodym piłkarzom obu drużyn za emocje i fantastyczne widowisko. Pozdrawiamy i zapraszamy do "Galerii zdjęć".

Powiązana galeria: